en
en

Opolska bajka!

270x136_IMG_2258.jpg

"Bajkowy urlop w Polsce" dotarł 12 września do Opola. Z zaproszenia Polskiej Organizacji Turystycznej, do udziału w zabawie, skorzystało wielu mieszkańców a także gości, którzy w tym czasie byli w Opolu. Na scenie, radiowiec Witold Odrobina oraz aktorka Katarzyna Cichopek przepytywali odważnych ze znajomości atrakcji turystycznych regionu. Nie zabrakło chętnych do robienia zdjęć do konkursu "Zostań Twarzą Regionu". Do tytułu Twarz Regionu pretendowali i mali i duzi a internauci oraz jury zadecydują, kto pojawi się na bilboardach w listopadzie w całej Polsce.

IMG 2325

IMG 2343

Akcja "Bajkowy urlop w Polsce" jest podsumowaniem działań w ramach projektu "Promujmy Polskę Razem". Podczas konferencji, w której wzięli udział przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej oraz regionu opolskiego, zostały zaprezentowane szczegółowo reklamy opolskiego w mediach zagranicznych.

reklam2

Dla turysty ważne jest nie tylko miejsce ale także możliwości zagospodarowania wolnego czasu - podkreślał Bartłomiej Walas Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej a Justyna Jedlińska Dyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w POT wraz z Piotrem Mielcem Dyrektorem Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, we wspólnej prezentacji uzasadnili wybór produktu turystycznego oraz rodzaj turystyki, którymi promowany jest region w kampanii "Polska.Come and find your story".

IMG 2061

Bartłomiej Walas Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz

Barbara Kamińska Wicemarszałek Województwa Opolskiego

IMG 2162

IMG 2138

Justyna Jedlińska Dyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w POT oraz

Piotr Mielec Dyrektor Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Do góry