en
en

Lubuska odsłona kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”.

270x136_IMG_6110_2.jpgNajwiększe atrakcje turystyczne województwa lubuskiego, na scenie przedstawiciele władz samorządowych oraz mieszkańcy z bajkowymi rekwizytami, a w tle zmagania o szansę, by stać się twarzą regionu - wszystko to zdarzyło się  27 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim. Lubuska odsłona kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce"  przyciągnęła wielu mieszkańców, którzy wzięli udział w konkursie "Zostań Twarzą Regionu", co nie tylko daję szansę na udział w profesjonalnej sesji ale także włączyć się aktywnie w promocję regionu.

 IMG 6014 2

Na zdjęciu od prawej strony: Elżbieta Wąsowicz-Zaborek Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Maciej Szykula Wicemarszałek Województwa Lubuskiego, Alina Nowak  Wiceprezydent Gorzowa.

Kampania "Bajkowy urlop w Polsce" podsumowuje dotychczasowe działania zrealizowane w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, prowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną (POT) w latach 2010-2014,którego celem jest promocja turystycznych atrakcji Polski na rynkach zagranicznych.

IMG 6031 2

Jacek Janowski - Wicedyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej

Nietypowe podsumowanie dotychczasowych działań w ramach projektu Promujmy Polskę Razem to cykl szesnastu akcji promocyjnych w każdym z województw. Odbywają się one od czerwca do września br. i są okazją do zaprezentowania działań zrealizowanych w ramach projektu, ale przede wszystkim pokazania potencjału turystycznego poszczególnych regionów.

IMG 6103uu

Na zdjęciu od prawej: Elżbieta Wąsowicz-Zaborek Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Jadwiga Błoch Prezes Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Udział w konkursie "Zostań Twarzą Regionu" mogą wziąć wszyscy autorzy scenicznych inscenizacji, a dla zwycięzców Polska Organizacja Turystyczna przygotowała niezwykłą nagrodę: możliwość udziału w prawdziwej kampanii reklamowej! W każdym z regionów wyłonione zostanie – w efekcie najpierw głosowania internautów, a później werdyktu jury – po jednej, najciekawszej bajkowo-turystycznej inscenizacji. Ich autorzy, laureaci konkursu, będą się mogli zobaczyć na ponad 250 billboardach, które zawisną na terenie całego kraju, a dodatkowo otrzymają honoraria w wysokości 2000 złotych. Wszystkie szczegóły i zasady konkursu zamieszczone są na stronie www.twarzregionu.pl

IMG 5921 2

 IMG 5938 2

 

Do góry