en
en

"Bajkowy urlop w Polsce" - zakochaj się w Warszawie!

270x136_IMG_2961_222.jpg

Ostatnia odsłona  "Bajkowego urlopu w Polsce" odbyła się w Warszawie 18 września br. W akcji wzięli udział między innymi Andrzej Biernat Minister Sportu i Turystyki oraz Katarzyna Sobierajska Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Na scenie z layoutem warszawskim goście zrobili zdjęcie zachęcając mieszkańców regionu mazowieckiego do udziału w konkursie "Zostań Twarzą Regionu". Chętnym pomagały też Joanna Koroniewska oraz Kinga Burzyńska. Zwycięskie zdjęcia pojawią się na billboardach w całej Polsce.

IMG 3030ww

IMG 3037yyy

Ambient poprzedziła konferencja prasowa podczas, której zostały przedstawione osiągnięcia w turystyce w kontekście 10-lecia Polski w UE oraz podsumowanie sezonu turystycznego.

A.Biernat

Andrzej Biernat, Minister Sportu i Turystyki

K.Sobierajska

Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki

R.Szmytke

 Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

"Bajkowy urlop w Polsce" to akcja, która nie tylko miała przekonać Polaków do spędzania urlopu w kraju ale także pokazania, w jaki sposób promowane są poszczególne regiony za granicą. Rafał Szmytke, Prezes POT zaprezentował w czasie konferencji produkty turystyczne w kampaniach promocyjnych na rynkach zagranicznych i krajowym.

tramwaj Rzym 3Ponad 500 emisji reklam na rynku rosyjskim, ukraińskim, czeskim, włoskim oraz irlandzkim; reklama w metrze ukraińskim, włoskim, jeżdżące po Rzymie tramwaje z reklamą czy autobusy w Irlandii to elementy prowadzonej przez POT kampanii "Polska. Come and find your story".

W kampani wykorzystywane są produkty turystyczne wskazane przez regionalne organizacje turystyczne oraz wypracowane wspólnie z nimi layouty. Podziękowaniem za współpracę przy tej kampanii jest symbliczny obraz z reklamą regionu, który Polska Organizacja Turystyczna przygotowała dla każdego regionu.

pp

 Od lewej: Jan Błoński, Prezez Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej; Izabela Stelmańska, Zastępca Dyrektora  Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Mazowieckiego; Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Do góry