en
en

Bajkowe Kurozwęki czyli kolejna odsłona bajkowej kampanii.

270x136_Kurozwęki.jpg8 sierpnia br. w Kurozwękach można było się przekonać, że Świętokrzyskie naprawdę czaruje. Akcja promocyjna "Bajkowy urlop w Polsce"  przyciągnęła wielu chętnych do zostania Twarzą Regionu (www.twarzregionu.pl). Joanna Koroniewska zachęcała do pozowania i dzieliła scenicznym doświadczeniem.

Kurozweki2

Na tle layoutu, którym promowany jest region świętokrzyski, do zdjęć pozowali jego mieszkańcy a wśród nich także przedstawiciele administracji samorządowej. Scena stanęła w wyjątkowym miejscu, przed - nazywanym małym wawelem - zamkiem rycerskim Kurozwęckich, którego historia sięga sześciu stuleci.  Zamek i jego otoczenie sprzyjał bajkowym inscenizacjom.

zamek

zdjecie447

 

Akcja "Bajkowy urlop w Polsce" jest podsumowaniem dotychczasowych działań Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach projektu "Promujmy Polskę Razem". Podczas konferencji poprzedzajacej ambient Bartłomiej Walas, Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej zaznaczył, że wyrazisty wizerunek świętokrzyskiego przekłada się na efektywne działania marketingowe w regionie. konf1                                                           Bartłomiej Walas,  Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej

konf3

                                                           Jan Maćkowiak,  Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego

Jacek Kowalczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego w swojej wypowiedzi podkreślił, że bajkowa kreacja współgra z wizerunkiem świętokrzyskiego i jest najbardziej synergiczna z działaniami w regionie. Dzięki kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej, świętokrzyskie nie tylko czaruje w Polsce ale ma także możliwość zaistnieć w świadomości zagranicznego odbiorcy.

konf2

                                 Jacek Kowalczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego

konf4

Region świętokrzyski to uzdrowiska, dziedzictwo kulturowe, 70% obszarów chronionych w Polsce, przyciagający rocznie ponad 260 tysięcy turystów Bałtów ale także sieć tras rowerowych w Górach Świętokrzyskich (www.rowerowe.swietokrzyskie.travel). Realizowany obecnie projekt "Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej" to dwa tysiace nowych długodystansowych tras, które utworzą spójną trasę rowerową biegnącą przez pięć województw, w tym 190 km w świętokrzyskim. Turystyka rowerowa została wskazana przez region, jako wiodący produkt w "bajkowej kampanii". Prezentację na temat wykorzystania layoutu świętokrzyskiego w kampanii przedstawił Jacek Janowski, Wicedyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej.

konf6

                 Jacek Janowski, Wicedyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Do góry