en
en

Premiera Polskiego Stoiska Narodowego na WTM Londyn 2018

W Londynie w dniach 5 - 7 października odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Market. Na całkowicie nowym Polskim Stoisku Narodowym przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną nie zabrakło akcentów turystyki miejskiej i wypoczynkowej. Prezentowane były także walory polskiej kuchni i oferta terenów wiejskich.
Czytaj więcej
Przemówienie Prezesa POT na VI Forum POT-ROT-LOT

VI Forum POT-ROT-LOT w Krakowie

Już po raz szósty Polska Organizacja Turystyczna spotkała się z przedstawicielami Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz największych polskich miast. Tym razem Forum POT-ROT-LOT odbyło się w dniach 29-30 października w Krakowie. Współorganizatorem była Małopolska Organizacja Turystyczna.
Czytaj więcej
Znamy zwycięzców pierwszych Turystycznych Mistrzostw Blogerów!

Znamy zwycięzców pierwszych Turystycznych Mistrzostw Blogerów!

Pierwsza edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną dobiegła końca. Zwycięzcą została Alicja Rapsiewicz (LosWiaheros), blogerka reprezentująca województwo kujawsko-pomorskie. Na podium znalazły się także Aleksandra Świstow (Pojechana) i Kaja Wolnicka (Moi Mili). Pierwsza z nich była ambasadorką Mazowsza, a druga województwa zachodniopomorskiego.
Czytaj więcej
Do góry