en
en
Kontakt
Logo Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2020 czas zacząć

Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Każdy z nich wyruszy w trasę po najpiękniejszych zakątkach swojego regionu. Zwycięzca oprócz trzynastu i pół tysiąca złotych netto otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.
Czytaj więcej
III Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – startuje nabór

III Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – startuje nabór

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza internetowych podróżników na wielką przygodę, której celem jest pokazanie wyjątkowych miejsc w Polsce. Zwycięzca Turystycznych Mistrzostw Blogerów oprócz trzynastu i pół tysiąca złotych netto otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.
Czytaj więcej
Baner konkursu Wędrówki z Janem Pawłem II

„Wędrówki z Janem Pawłem II” – weź udział w konkursie POT

„Wędrówki z Janem Pawłem II” to konkurs turystyczny organizowany przez Polską Organizację Turystyczną z okazji 100. rocznicy urodzin papieża Polaka. Jego celem jest zachęcenie internautów do odwiedzenia atrakcyjnych turystycznie miejsc związanych z Janem Pawłem II. Konkurs rozpoczął się 1 sierpnia i trwać będzie do końca miesiąca.
Czytaj więcej
Na pierwszym planie dziewczynka z aparatem, za nią idą szczęśliwy rodzice, cieszący się ze wspólnego wypoczynku, w którym pomógł im bon turystyczny.

Rodzinny wypoczynek z bonem turystycznym!

LISTĘ PODMIOTÓW PRZYJMUJĄCYCH BON TURYSTYCZNY ZNAJDZIESZ TUTAJ - LISTA PODMIOTÓW WIĘCEJ INFORMACJI O BONIE TURYSTYCZNYM ZNAJDZIESZ NA: bonturystyczny.gov.pl Podróże nabrały mocy – bon turystyczny już wystartował! To doskonały pretekst, by wyruszyć w różne regiony Polski, pokazując dzieciom nasz piękny kraj, pełen nieograniczonych możliwości do familijnego wypoczynku. Morze, góry, lasy, rzeki i jeziora... Można wybrać  spokojną wieś z gospodarstwami agroturystycznymi oferującymi komfortowe warunki do wypoczynku lub miasta, gdzie można spędzać czas czynnie, uczestnicząc w wydarzeniach kulturalnych i korzystając z rozbudowanej infrastruktury. W połączeniu z pięknymi tradycjami i gościnnością, Polska jest wręcz idealnym miejscem do rodzinnego podróżowania.
Czytaj więcej
Do góry