en
en
Kontakt

Odkryj tajemnice polskich regionów – zainspiruj się podróżami laureatów Turystycznych Mistrzostw Blogerów

16 finalistów 3. Edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów przygotowało wyjątkowe relacje ze swoich podróży. Zainspiruj się stworzonymi przez nich opisami ciekawych, nieznanych dotąd miejsc i odkryj tajemnice polskich regionów.

Tajemnicze Bieszczady

Trzecia edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów już za nami. Do rywalizacji, której celem było stworzenie materiałów promocyjnych inspirujących turystów do podróży przystąpiło 63 blogerów. Spośród nich Kapituła wybrała 16 finalistów regionalnych. W ten sposób powstało 48 wyjątkowych wpisów o regionach Polski, 32 filmy je promujące oraz ponad 300 publikacji w mediach społecznościowych. Blogerzy wspólnie osiągnęli rekordowe 8 175 753 zasięgu organicznego, a operator akcji Burda Media Polska promując Mistrzostwa osiągnęła 1 873 456 w ramach kampanii online’owej. Z prasy o projekcie dowiedziało się 581 197 osób.

Zwycięzcami ostatniej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów zostali reprezentujący Podkarpacie Karolina Miller i Piotr Andruszko, autorzy bloga „Rudeiczarne”. Na podium znaleźli się także reprezentujący Dolny Śląsk Bartosz Dziwak, prowadzący blog „Bartek w podróży” oraz reprezentanci Podlasia Anna Bielecka i Michał Rosiak z „Podróże w naturze”.

Podlaska kuchnia regionalna

To właśnie oni przygotowali najciekawsze zdaniem internautów i Kapituły konkursy materiały.  Poziom tegorocznej rywalizacji był jednak bardzo wysoki i wszystkie przygotowane przez 16 finalistów relacje są niezwykle inspirujące. Znaleźć je można na poświęconej konkursowi stronie Turystycznych Mistrzostw Blogerów.

Dzięki nim poznacie m.in. opuszczone wioski w Bieszczadach, czyli miejsca, gdzie natura ukryła tajemnice Podkarpacia, odkryjecie prawdziwe smaki Mazur, dowiecie się o nieoczywistych miejscach na jesienny spacer w Warszawie czy odwiedzicie opolskiego dinozaura.

Obecny czas to idealny moment na zapoznanie się materiałami, obejrzenie przygotowanych przez blogerów filmów, wirtualne chłonięcie atmosfery opisanych przez nich miejsc i planowanie na ich podstawie przyszłych podróży. A gdy pandemia ustanie, czas ruszyć w Polskę!

Wszystkie materiały przygotowane przez uczestników 3. edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów znajdują się na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Jesienny spacer po Warszawie

 

 

 

 

 

Do góry