en
en

#ErasmusPolandTravel – konkurs skierowany do studentów Erasmus+ w Polsce

#ErasmusPolandTravel – konkurs skierowany do studentów Erasmus+ w Polsce

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna projekt „Discover Poland with your mates –ERASMUS”. W ramach niego zagraniczni studenci uczący się w Polsce będą przyjmować rolę ambasadorów naszego kraju i polskiej turystyki w swoich środowiskach. Pierwszą akcją w ramach projektu jest konkurs #ErasmusPolandTravel.

Celem konkursu jest promocja wśród zagranicznych studentów ciekawych miejsc w Polsce i różnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. #ErasmusPolandTravel to konkurs internetowy przeprowadzany na Instagramie. Udział w nim mogą wziąć wszyscy studenci zagraniczni uczący się w naszym kraju. Wystarczy, że opublikują w popularnym serwisie społecznościowym zdjęcie z hasztagiem #ErasmusPolandTravel, a następnie wypełnią krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.polska.travel/en/erasmuspolandtravel/ . Studenci mogą zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę zdjęć.

 – Polska turystyka rozwija się bardzo dynamicznie, niemniej jednak cały czas potrzebujemy nowych ambasadorów. Bardzo zależy nam na promowaniu naszego kraju w Europie, wśród młodych ludzi. Sam uczestniczyłem w programie Erasmus i wiem, że studenci chętnie opowiadają w rodzimym kraju o pobycie za granicą. Ich rekomendacje są szczególnie wartościowe, ponieważ oparte są na bogatych doświadczeniach – mówi prezes POT Robert Andrzejczyk.

Zdjęcia będą oceniane w czterech kategoriach: turystyka aktywna, turystyka wiejska, turystyka zdrowotna oraz turystyka związana ze szlakami kulinarnymi. Fotografie muszą być związane z którąś z kategorii.

Konkurs wystartował 25 października i potrwa do 21 listopada do godz. 10:30. Nagrodą Grand Prix konkursu jest czterodniowy pobyt w atrakcyjnym miejscu w Polsce. Więcej o pozostałych nagrodach już wkrótce.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów: https://www.facebook.com/polska.travel, https://www.instagram.com/polska.travel/

------------------------------------------------------------------------

„Discover Poland with your mates” – ERASMUS”, to projekt, który wykorzystuje metodę marketingową polegającą na osobistej rekomendacji. POT zaprosi do udziału w nim młodych ludzi studiujących w Polsce w ramach programu Erasmus. Wielu studentów chętnie przyjmuje rolę ambasadorów Polski i polskiej turystyki w swoich środowiskach i krajach, z których pochodzą.

 

Do góry