en
en

Zapraszamy na III Krajową Giełdę Turystyczną

24.04.2008, z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej i Forum Turystyki Przyjazdowej odbędzie się III Krajowa Giełda Turystyczna. Uczestnikami giełdy będą przedstawiciele biur podróży zajmujący się turystyką przyjazdową oraz gestorzy bazy noclegowej z całej Polski.

24.04.2008, z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej i Forum Turystyki Przyjazdowej, odbywać się będzie III Krajowa Giełda Turystyczna.


Uczestnikami giełdy będą przedstawiciele biur podróży zajmujący się turystyką przyjazdową oraz gestorzy bazy noclegowej z całej Polski. Głównym celem giełdy jest stworzenie warunków do nawiązania kontaktów handlowych pomiędzy obiema stronami z możliwością zawarcia umów handlowych i negocjacją cen na 2009 rok . W giełdzie weźmie udział po 40 przedstawicieli z każdej ze stron.


Giełda organizowana jest  w formie typowego warsztatu, bez wyznaczania limitu rozmów. Biura podróży występować będą w roli „kupujących”, gestorzy bazy w roli „sprzedających”. Strona sprzedająca otrzyma do swojej dyspozycji oznaczony stolik do przeprowadzenia rozmów.


Udział w giełdzie jest bezpłatny.

 


Do góry