en
en

Zakończyły się Targi Turystyczne UKRAINE 2010

StoiskoNarodowe6-8 października 2010 roku w Kijowie odbyła się siedemnasta edycja Ukraińskich Targów Turystycznych UKRAINE.Polskie stoisko narodowe, dzięki swojej ciekawej grafice, jak również nowoczesnemu wyglądowi w sposób wyraźny, wyróżniało się wśród innych wystawców.

Stoisko Naodowe6-8 października 2010 roku w Kijowie odbyła się siedemnasta edycja Ukraińskich Targów Turystycznych UKRAINE.

Polskie stoisko narodowe, dzięki swojej ciekawej grafice, jak również nowoczesnemu wyglądowi w sposób wyraźny, wyróżniało się wśród innych wystawców. Regiony, które przedstawiały swoje oferty turystyczne, to między innymi Małopolska, Dolnyśląsk , Śląsk, Region Świętokrzyski, Podkarpacki i Łódzki. Oprócz ofert regionalnych do odwiedzenia Polski zachęcały, także biura podróży jak: Almatur-Opole, a także tatrzańska Agencja Rozwoju z Zakopanego, Małopolskie Centrum Promocji Turystyki Sp. Z o.o., Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych z Krynicy oraz Kopalnia Soli Wieliczka Trasa Turystyczna.Stoisko

Podczas targów stoisko odwiedził, wśród wielu wybitnych gości, Pan Rafał Wolski I Radca, Kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie. Odwiedzający 7 października, mogli za to skorzystać z porad wizowych udzielanych przez jednego z konsulów wizowych, biorąc udział w spotkaniu z Jackiem KLUCZKOWSKIM, Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym RP na Ukrainie. Spotkanie odbyło się w siedzibie Ambasady.

wystawcy_jajo_-_ukraine_2010Warto podkreślić, że podczas ceremonii zamknięcia, Polska Organizacja Turystyczna otrzymała od organizatora targów, nagrodę za wysoki poziom i profesjonalizm turystycznej promocji Polski na Ukrainie.

 

Do góry