en
en

Zakończyła się jubileuszowa edycja Polsko-Rosyjskiego Forum Turystycznego

W dniach 2 – 6 listopada br. na terenie regionu kujawsko – pomorskiego odbyła się już piąta edycja Polsko – Rosyjskiego Forum Turystycznego. W Forum wzięło udział 56 przedstawicieli rosyjskich biur podróży oraz 10 dziennikarzy z Rosji. Tegoroczna edycja poświęcona była promocji atrakcji turystycznych regionu kujawsko- pomorskiego, w szczególności turystyce uzdrowiskowej.Podczas pięciodniowego pobytu goście zwiedzili Bydgoszcz oraz miasto Mikołaja Kopernika – Toruń, a także zapoznali się z bazą uzdrowiskową Ciechocinka i Inowrocławia.  Atrakcją pobytu w Ciechocinku była możliwość skorzystania z wybranych zabiegów rekreacyjnych uzdrowiska.


Jak co roku odbyły się również warsztaty z udziałem polskiej branży turystycznej, które stworzyły okazję do nawiązania nowych kontaktów handlowych i prezentacji polskiej oferty turystycznej.


Nowością tegorocznej edycji były panele tematyczne poświęcone różnym zagadnieniom tj.


1. Euro 2012 w Polsce - zapraszamy


2.Polskie sanatoria  i SPA - europejski standard, przystępne ceny


3.Polska dla początkujących. Pierwsza lekcja.

 

W opinii naszych gości pobyt na terenie regionu kujawsko – pomorskiego  był bardzo udany i wkrótce powinien zaowocować zwiększeniem przyjazdów turystów rosyjskich  do tego regionu.

 


Do góry