en
en

Workshop z członkami Stowarzyszenia Fińskich Touroperatorów AFTA

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na worksop z członkami Zrzeszenia Fińskich Touroperatorów (AFTA) w Warszawie. Workshop odbędzie się 26 kwietnia 2008 roku w Warszawie. W spotkaniu ze strony fińskiej weźmie udział ok. 120 osób, reprezentanci fińskich biur podróży, w tym zajmujący się organizacją turystyki wyjazdowej.

Polska Organizacja Turystyczna organizuje worksop z członkami Zrzeszenia Fińskich Touroperatorów (AFTA) w Warszawie,  na który mamy przyjemność zaprosić biura turystyki przyjazdowej.


Workshop odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2008 roku w Warszawie,w salach konferencyjnych hotelu The Westin Warsaw na Al. Jana Pawła II 21.


W spotkaniu ze strony fińskiej weźmie udział ok. 120 osób, reprezentanci fińskich biur podróży, w tym zajmujący się organizacją turystyki wyjazdowej. Głównym celem spotkania jest stworzenie warunków

do nawiązania kontaktów handlowych pomiędzy obiema stronami z możliwością poznania oferty polskich touroperatorów.


Planujemy, że spotkanie zostanie zorganizowane w formie warsztatu, bez wyznaczania limitu rozmów. Polskie biura podróży występować będą w roli „sprzedających”, przedstawiciele fińskiej branży turystycznej w roli „kupujących”. Strona sprzedająca otrzyma do swojej dyspozycji oznaczony stolik do przeprowadzenia rozmów. 


Workshop będzie trwał w godzinach 18.00 – 19.30.

Koszty w zależności od wyboru odpowiedniego wariantu kształtują się następująco:

Wariant I – Koszt 150 zł - /za jedną osobę/ - uczestnictwo w workshopie (stolik z tabliczką z nazwą firmy, poczęstunek kawowy)

Wariant II – Koszt 250 zł - /za jedną osobę/ - uczestnictwo w workshopie (stolik z tabliczką z nazwą firmy, poczęstunek kawowy, udział w koncercie chopinowskim, udział w nieformalnej kolacji w warszawskiej restauracji).


W związku z ograniczoną ilością miejsc, wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do wypełnienia załączonego formularza zgłoszeniowego (wraz z zaznaczeniem odpowiedniego wariantu) i odesłania go faksem lub mailem, najpóźniej do dnia 17 kwietnia br. Wszelkich dodatkowych informacji na temat organizowanego przez nas warsztatu udzieli Państwu Małgorzata Barecka, tel. 22 536 70 30 malgorzata.barecka@pot.gov.pl oraz p. Anna Księżnik, tel +22 536 70 31 anna.ksieznik@pot.gov.pl z Departamentu Współpracy Regionalnej, fax: +22 536 70 37.


 

                                                                     

 

 


Do góry