en
en

Węgrzy we Wrocławiu

Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Budapeszcie przy współpracy z Dolnośląską Organizacją Turystyczną zorganizował we Wrocławiu pobyt dziennikarzy i touroperatorów z Węgier.

W dniach 10 – 12 grudnia ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Budapeszcie przy współpracy z Dolnośląską Organizacją Turystyczną zorganizował we Wrocławiu pobyt dziennikarzy i touroperatorów z Węgier.

 

Grupa z Węgier  zwiedziła między innymi jeden z obiektów leżących na trasie "Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego" – Muzeum Browarium Tyskiego („Szlak”posiada złoty certyfikat).

 

11 grudnia odbył się workshop. Na spotkanie z touroperatorami węgierskimi przybyli partnerzy z różnych stron Polski (poza Wrocławiem-  z Gdyni, Gdańska, Poznania, Warszawy, Sulejówka, Opola, Krakowa i Zakopanego), którzy przedstawili dużo ciekawych i urozmaiconych, o różnym standarcie ofert, wzbudzając duże zainteresowanie strony węgierskiej.

         Węgrzy

Ponadto grupa z Węgier uczestniczyła w zwiedzaniu  z przewodnikiem zabezpieczonym przez Profi Tour. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się krasnale umieszczone przy najważniejszych zabytkach Wrocławia.

 

Do góry