en
en

Warsztaty dla touroperatorów

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza touroperatorów na warsztaty „Pomysł, produkt, sprzedaż czyli jak wykorzystać produkty turystyczne nie tylko w promocji turystycznej Polski” , które odbędą się 23 kwietnia w sali konferencyjnej MT Polska w czasie targów Lato 2010.

23 kwietnia br. odbędą się  warsztaty dla touroperatorów „Pomysł, produkt, sprzedaż czyli jak wykorzystać produkty turystyczne nie tylko w promocji turystycznej Polski”.

 

Polska Organizacja Turystyczna w 2010 roku, już po raz kolejny otworzy Konkurs na „Najlepsze Produkty Turystyczne – Certyfikat POT”. Wybrane przez kapitułę Konkursu produkty – atrakcje turystyczne wykorzystywane są do komunikowania atrakcyjności turystycznej naszego kraju. Dynamika rozwoju produktów jest z roku na rok coraz większa m.in. dzięki wsparciu funduszy unijnych, partnerstwu na poziomie lokalnym i regionalnym powstają nowe obiekty, miejsca, programy – nowe atrakcje turystyczne.

Jednak nie wszystkie dostępne są na rynku w formie ofertowej, zwłaszcza w formie pakietów i funkcjonuje przede wszystkim w zakresie turystyki indywidualnej. Dlatego Polska Organizacja Turystyczna wraz z Polską Izbą Turystyki i Forum Turystyki Przyjazdowej zaprasza wszystkich touroperatorów na warsztaty przy znanej imprezie targowej skierowanej przede wszystkim do odbiorców indywidualnych tj. Targach „Lato 2010”.

Do pobrania:

 

 

 

 


 

 

Do góry