en
en

Targi TOP RESA 2008 w Paryżu

W dniach 16-19 września 2008 POIT Paryż uczestniczył – wraz z polskimi touroperatorami – w targach branżowych TOP RESA. 30-ta już edycja tych znanych branży turystycznej targów w tym roku dodbyła się w Paryżu.

W dniach 16-19 września 2008 POIT Paryż uczestniczył – wraz z polskimi touroperatorami  – w targach branżowych TOP RESA. 30-ta już edycja tych znanych branży  turystycznej targów przeniesiona została w tym roku z nadmorskiej miejscowości Deauville do Paryża.

Na stoisku polskim o powierzchni 42m2 takie biura jak : 4Travel, Furnel Travel, Intercrac Travel, Jan Pol Travel, Mazurkas Travel, Net Media, Orbis Travel i Promenada, prezentowaly swoją ofertę zaadresowaną do turysty francuskiego.

Katalogi polskich touroperatorów prezentowane w Paryżu, wydane niezwykle starannie i w języku francuskim, cieszyly się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi te są okazją do spotkania ze stałymi już kooperantami jak też nawiązania nowych kontaktów handlowych. Salon odwiedziło 26 320 osób wyłącznie z branży turystycznej i przekroczyło to wszelkie oczekiwania organizatorów, którzy liczyli na ok. 20 000 gości.

Do góry