en
en

Targi rowerowo-wędrowne w Amsterdamie

Na początku lutego na terenach targowych RAI w Amsterdamie odbyły sie po raz kolejny bardzo popularne na tym rynku, specjalistyczne targi turystyczne rowerowo-wędrowne Fiets & Wandel Vakantie.


Na początku lutego na terenach targowych RAI w Amsterdamie odbyły sie kolejny raz bardzo popularne na tym rynku, specjalistyczne targi turystyczne rowerowo-wędrowne Fiets & Wandel Vakantie. W czasie weekendu imprezę te odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób zainteresowanych tą formą aktywnego wypoczynku i spędzania czasu wolnego.


Ośrodek POT w Amsterdamie zorganizował prezentacje polskich możliwości w tej dziedzinie na piętnastometrowym stoisku, które przez cały czas trwania targów cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.


Najczęściej pytano o możliwości wypoczynku na rowerze Na Warmii i Mazurach oraz na Podlasiu i Podkarpaciu oraz o warunki podróżowania na rowerach w polskich parkach narodowych.


Duże zainteresowanie wzbudza też możliwość przejazdu na rowerze wzdłuż polskiego wybrzeża oraz międzynarodowa trasa rowerowa R-I. Interesowano się też między innymi  trasami rowerowymi w Wielkopolsce.


Wspólnie z POIT Amsterdam swoją ofertę aktywnego wypoczynku w Polsce zaprezentowałona naszym stoisku polonijne biuro podróży Simonse Tours.

 


Do góry