en
en

Targi LATO 2009

26 kwietnia zakończyła się już czternasta edycja targów turystyki i wypoczynku Lato 2009. W tym roku po raz pierwszy targi odbywały się na 15 tysiącach m² Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.


                                          balon

26 kwietnia zakończyła się już czternasta edycja targów turystyki i wypoczynku Lato 2009. W tym roku po raz pierwszy targi odbywały się na 15 tysiącach m² Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

161418

Targi Lato to największa impreza targowa w województwie mazowieckim przed sezonem letnim. W tym roku swoją ofertę prezentuje 367 wystawców, tak więc na pewno każdy odwiedzający znajdzie dla siebe coś ciekwawego.

Dodatkowo przy współpracy z Narodowym Instytut Fryderyka Chopina Stołeczne Biuro Turystyki przygotowało specjalny program dla najmłodszych melomanów i wszystkich dzieci, które chciałyby wspólnie z rówieśnikami w zabawowej formie poznać życie i twórczość kompozytora. Pokazanie twórczości i życia Fryderyka Chopina w niekonwencjonalnej formie to próba dotarcia do najmłodszych i pokazanie, że muzyka wielkiego Polaka nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.


             LAT412


             1909

              08LAT1

              O711


Do góry