en
en

Targi LATO 2009

XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w tym roku odbędą się w Warszawie w dniach 24-26 kwietnia 2009.

XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w tym roku odbędą się w Warszawie w dniach 24-26 kwietnia 2009. Te największe w Polsce konsumenckie targi turystyczneco roku tłumnie odwiedzane przede wszystkim przez chętnie podróżujących mieszkańców Warszawy i okolic.

 Prezentujesz się w dobrym czasie i miejscu 

Wystawcy mają szansę zaprezentowania swojej oferty w jednym miejscu i w najodpowiedniejszym do tego czasie blisko 30 tys. osobom poszukującym pomysłu na atrakcyjne spędzenie urlopu. To właśnie w kwietniu zainteresowani wyborem formy wypoczywania najczęściej wybierają preferowane przez siebie oferty  wyjazdów wakacyjnych i weekendowych. Podmioty zajmujące się branżą turystyczną mogą zatem stosunkowo wcześnie i elastycznie zareagować na oczekiwania i preferencje klientów w najbliższym letnim sezonie turystycznym, przygotowując oferty zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

Niewątpliwą zaletą wystawiania się na Targach Turystyki i Wypoczynku Lato jest fakt, że wystawca trafia bezpośrednio do odpowiedniego odbiorcy. Targi Lato odwiedzane są bowiem przez rodziców i nauczycieli szukających propozycji wyjazdowych dla dzieci i młodzieży, przez amatorów turystyki mniej i bardziej aktywnej, poszukiwaczy wyjazdów typu incentive, a także przez osoby zainteresowane tak egzotycznymi wojażami, jak i wypoczynkiem krajowym. Dla wystawcy udział w imprezie targowej tego typu jest najtańszą formą pozyskania nowych klientów; w przypadku targów Lato, koszt dotarcia do klienta wynosi jedynie 0,17 PLN.

Nowe miejsce – nowe możliwości

Targi Lato 2009 po raz pierwszy odbędą się w komfortowym, nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56c). Nowe miejsce daje wystawcom ogromne możliwości techniczne i powierzchniowe do promowania swoich usług i efektywnego docierania do osób realnie zainteresowanych zakupem produktów turystycznych. Na wystawców czekają prawdziwie komfortowe warunki, m.in.: klimatyzowana, bezsłupowa i łatwa do zaaranżowania hala (10 tys. m2), przestronny hol, zaplecze biurowo-konferencyjne, naziemny i podziemny parking oraz duże bramy rozładunkowe. Centrum wyposażone jest we wszelkie media oraz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, umożliwia organizację m.in. targów, spektakli, koncertów, kongresów, prezentacji, zabaw i bankietów, zawodów sportowych, a nawet produkcji filmowych.

Po raz pierwszy na Targach LATO 2009 odbędzie się kiermasz sprzętu sportowo-turystycznego, podczas którego wystawcy będą mieli okazję do zaprezentowania, wypromowania lub sprzedania:

  • drobnego sprzętu sportowego i turystycznego,
  • odzieży sportowej i wakacyjnej oraz obuwia, 
  • akcesoriów i sprzętu do sportów i gier zespołowych.

Zatem na kiermaszu turyści znajdą niemal wszystko, co może być im przydatne podczas każdego wakacyjnego wyjazdu. Natomiast tak jak w latach ubiegłych, odbędzie się Salon Caravaningu, obejmujący m.in. sprzedaż i wynajem camperów, przyczep i sprzętu kempingowego oraz akcesoriów. Wydarzeniom targowym będzie towarzyszył festyn rodzinny, na którym będą miały miejsce koncerty, pokazy, degustacje specjałów regionalnych i atrakcje zaplanowane specjalnie dla najmłodszych odwiedzających.

Regulamin targów

 Mapka dojazdu

Dojazd do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska:

·        Samochodem – ok. 15 min. z centrum, kierunek – ul. Marsa, zwieńczenie Trasy Siekierkowskiej

·         Komunikacją miejską – linie autobusowe nr: 115, 173, 183, 408, 514, 515 i 520
do przystanku przy samym Centrum MT Polska

·         Kolejką – dojazd z centrum do stacji Warszawa Gocławek, położonej 700 m od Centrum MT Polska

Organizator:

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Ul. Makowska 95, 04-307 Warszawa

Tel.: 0048 22 529 39 00, -50,

Fax: 0048 22 529 3976

www.targilato.pl, www.mtpolska.com.pl

Szef projektu LATO 2009: Ewa Prochowicz, Tel. 0048 22 529 3926


Do góry