en
en

Srebrny medal dla Przedstawicielstwa POT w Paryżu

Popularny francuski portal internetowy www.beskid.com, założony i prowadzony przez Stéphane’a Delrieu i miłośnikόw Polski, przeprowadził konkurs mający na celu uhonorowanie działalności promocji Polski w 2007 roku na terenie Francji.


Popularny francuski portal internetowy www.beskid.com, założony i prowadzony przez Stéphane’a Delrieu i miłośnikόw Polski, przeprowadził konkurs mający na celu uhonorowanie działalności promocji Polski w 2007 roku na terenie Francji. Wśrόd nominowanych znalazło się Przedstawicielstwo Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu. Internauci głosowali przez dwa tygodnie a następnie jury ustaliło ostatecznych zwycięzcόw. Złoty Beskid przyznano Panu Christian Orpel za prace nad genealogią polską we Francji. Srebny Beskid trafił do POIT za „prezentację kraju na targach i jakość pracy” a brązowy dla Pani Kingi Joucaviel, profesora języka polskiego na Uniwersytecie w Tuluzie za organizację Tygodnia Polskiego.

Wśrόd laureatόw znaleźli się także Alain i Edmond  Szelong za książkę „ Retour en Pologne” oraz Marzena Sowa i Alain Savoia za komisk dla dzieci „Rezystor”.

Szczegόły dostępne na stronie www.beskid.com


Do góry