en
en

Spotkanie przedstawicieli POT z regionem zachodniopomorskim

16 kwietnia rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym także dyrektorów 14 ośrodków POT zagranicą, z branżą turystyczną oraz samorządem województwa zachodniopomorskiego.

  

16 kwietnia rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym także dyrektorów 14 ośrodków POT zagranicą, z branżą turystyczną oraz samorządem województwa zachodniopomorskiego. W czasie spotkanie, które potrwa do 18 kwietnia zostaną przedstawione i omówione priorytety POT na poszczególnych rynkach oraz sposoby zintegrowania działań promocyjnych województwa zachodniopomorskiego z promocją polskiej turystyki prowadzonej na rynkach zagranicznych przez POT.

 

Co roku takie spotkanie odbywa się w innym województwie. W tym roku zachodniopomorskie zaprosiło swoich gości do Hotelu Senator w Dźwirzynie k. Kołobrzegu. Obrady otworzył Rafał Szmytke Prezes POT a study tour po regionie przygotowała Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

 

Zaprezentowanie przez województwo bogatej oferty turystycznej pomoże ośrodkom POT promować zgodnie z ich wiedzą o specyfice rynku region zachodniopomorski i jego potencjał turystyczny a także dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających turystów infrastrukturę, jak choćby będący gospodarzem spotkania hotel Senator, który ma w swojej ofercie atrakcje zarówno dla dorosłych jak dla dzieci. Działający w Hotelu Klub Malucha pozwala rodzicom w pełni wykorzystać cały wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu w tym także z zabiegów SPA a dzieciom zapewnić opiekę i atrakcje dostosowane do ich wieku i zainteresowań.

 

 

 

 


Do góry