en
en

Spotkanie Grupy V-4 w Warszawie

15 – 16 stycznia w hotelu Intercontinental w Warszawie spotkali się przedstawiciele narodowych organizacji turystycznych krajów Grupy Wyszehradzkiej, tzw. Grupy V-4.

W dniach 15 – 16 stycznia 2009 r. odbyło się w hotelu Intercontinental w Warszawie posiedzenie robocze przedstawicieli narodowych organizacji turystycznych krajów Grupy Wyszehradzkiej.

W czasie spotkania został podsumowany rok 2008. Ponadto dokonano analizy rynków, na których - zdaniem wszystkich przedstawicieli krajów grupy Wyszehradzkiej - powinny być prowadzone wspólne działania promocyjne.


v-4


Przedstawicile Grupy V-4 podczas obrad zadecydowali o zintensyfikowaniu działań na rynku rosyjskim. Koncentracja działań na rykach priorytetowych dla Grupy V-4 tj. w Rosji, USA i Chinach ma na celu wzrost efektywności prowadzonych tam działań. Odstąpiono natomiast od projektu wspólnych działań na rynku Ameryki Południowej tj. Brazylii, a także od organizacji wspólnego wystąpienia na targach JATA w Tokio.


Podpisanie protokółu o współpracy, które z uwagi na przewodnictwo Polski w Grupie będzie miało miejsce w Krakowie zaplanowano na  marzec br.


Do góry