en
en

Spotkanie Convention Bureau of Poland z miejskimi convention bureaus

W czwartek, 5 listopda 2009 w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się, ostatnie w tym roku, spotkanie Convention Bureau of Poland z miejskimi biurami kongresów.

spotkanie-CBPW czwartek, 5 listopda 2009 w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się, ostatnie w tym roku, spotkanie Convention Bureau of Poland z  miejskimi biurami kongresów.

Uczestniczyli w nim reprezentanci Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, a także po raz pierwszy Szczecina, gdzie własnie powstało 9 w Polsce miejskie convention bureau.
                                  

 

Conventon Bureau of Poland podsumowało rok działań oraz podjęło tematy związane ze wspólnymi działaniami na rzecz turystyki biznesowej w Polsce w 2010 roku, m.in: Program Ambasadorów Kongresów Polskich, program certyfikowanych organizatorów kongresów, targi przemysłu spotkań oraz site inspections.

 

Po spotkaniu gospodarze wraz z gośćmi udali się na targi MeetingsPoland.pl Expo & Forum w ramach których odbyło się seminarium Stowarzyszenia "Konferencje i Kongresy w Polsce" i Convention Bureau of Poland nt. "Sposobów pozyskiwania kongresów międzynarodowych".

 

 

 

Do góry