en
en

Rośnie zainteresowanie regionem Morza Bałtyckiego

Od 10 do 13 marca odbywają się w Miami targi Seatrades Cruise Shipping Convention Polska zaprezentuje sie jako "Cruise Poland", a zalety polskiej turystyki morskiej przedstawiać będą POIT Nowy Jork, Balic Gateway, Port w Gdyni oraz Port Szczecin - Świnoujście

Od 10 do 13 marca odbywają się w Miami targi Seatrades Cruise Shipping Convention Polska zaprezentuje sie jako "Cruise Poland", a zalety polskiej turystyki morskiej przedstawiać będą POIT Nowy Jork, Balic Gateway, Port w Gdyni oraz Port Szczecin - Świnoujście.

 

Na targach prezentowana jest oferta związana z turystyką morską, jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi turystyki. Targi te gromadzą organizatorów i dostawców usług turystyki morskiej z całego świata.

Corocznie targi odwiedza przeszło 10 000 osób w tym ponad 1000 wystawców z ponad 100 krajów.

 

Prezentacja polskiej oferty na targach w Miami jest szczególnie istotna w kontekście rosnącego zainteresowania regionem morza bałtyckiego. Co istotne wystawa jest częścią dorocznej konwencji organizatorów turystyki morskiej, daje to szansę na precyzyjne dotarcie do przedstawicieli branży.


Do góry