en
en

Robocze spotkanie z miejskimi convention bureaus w siedzibie POT

W dniu 20 maja 2008 r. odbyło się spotkanie robocze z 6 miejskimi biurami kongresów (oraz gościnnie Katowice i Lublin) dot. promocji turystyki biznesowej w siedzibie POT w Warszawie.

W dniu 20 maja 2008 r.  odbyło się spotkanie robocze z 6 miejskimi biurami kongresów (oraz gościnnie Katowice i Lublin)  dot. promocji turystyki biznesowej w siedzibie POT w Warszawie.
W ramach tego spotkania zostały omówione m.in. działania promocyjne na 2008 rok, diagnoza rynku MICE, projekt modyfikacji „Regulaminu Rekomendowania Profesjonalnych Organizatorów Kongresów POT” i związanej z tym certyfikacji, projekt nowego układu strony www.poland-convention.pl, sposoby wspierania katalogów ofert na rzecz pozyskiwania kongresów w miastach przez POT. Również została przedstawiona prezentacja dot. wyników raportu  „Poland Conference Market Survey” (Profesjonalni planiści konferencyjni z rynku brytyjskiego i niemieckiego organizujący konferencje w Polsce). Raport ten został opracowany przez Roba Davidsona w 2007 roku na zlecenie POT.
Kolejne tego typu spotkanie branżowe w podobnym gronie odbędzie się za ok. 2 miesiące.
Do góry