en
en

Rewolucja na Krakowskim Salonie Turystycznym

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej rewolucyjnej 18. edycji Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbędzie się w terminie 4-6 kwietnia 2008, w Hali Kortów Tenisowych Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej rewolucyjnej 18. edycji Krakowskiego Salonu Turystycznego, który odbędzie się w terminie 4-6 kwietnia 2008, w Hali Kortów Tenisowych Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Tegoroczne 15-lecie istnienia Krakowskiego Salonu Turystycznego świętujemy w nowoczesnej hali sportowej i oddajemy do dyspozycji uczestników powierzchnię wystawienniczą /2000m2/ gwarantującą ekspozycje wystawiennicze na jednym poziomie.
Wykorzystując zielony park wokół terenów AWF po raz pierwszy organizujemy Wiosenny Piknik Rodzinny, z szeregiem atrakcji plenerowych dla wszystkich, którzy odwiedzą Salon w ten wiosenny weekend.
Rewolucją tegorocznej edycji KST będzie bezpłatny wstęp na tereny targowe dla wszystkich odwiedzających.
Nikogo  nie może zabraknąć na Międzynarodowym Spotkaniu Branży Turystycznej – IMPRA 2008, które odbędzie się w dn. 4.04.2008, w Folwarku Zalesie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia tego Turystycznego Festiwalu, który od lat jest dobrą okazją do promocji i sprzedaży letniej oferty.

Dowiedź się więcej na www.kst.com.pl

Organizator:
Grupa A-05 Sp. z o.o.
Pl. Na Groblach 14/2, Kraków
Kontakt: Agnieszka Lemańska
tel. 12/429-62-23
fax. 12/429-62-87
e-mail: lemanska@a05.pl
Do góry