en
en

Praca w Polskiej Organizacji Turystycznej

Poszukujemy osób do pracy przy projekcie Telefon bezpieczeństwa"

Poszukujemy osób do pracy przy projekcie Telefon Bezpieczeństwa

W terminie 29.06 – 30.09.2007 Polska Organizacja Turystyczna, we współpracy z Komendą Główną Policji i Ministerstwem Gospodarki, uruchamia kolejną edycję projektu Telefon Bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. Pod dwoma numerami telefonów cudzoziemcy będą mogli uzyskać pomoc w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach oraz w zakresie typowej informacji turystycznej .

Do realizacji projektu poszukujemy dynamicznych osób, odpornych na stres które potrafią szybko i skutecznie reagować na zgłaszane telefonicznie problemy. Podstawowym wymogiem jest udokumentowana biegła znajomość minimum dwóch języków obcych: angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego. Dodatkowa znajomość innych języków będzie mile widziana. Kandydat winien się wykazać również podstawową znajomością atrakcji turystycznych Polski, a także zakresem kompetencji instytucji publicznych w Polsce.

Osoby zatrudnione, w ramach umowy cywilnoprawnej, na stanowisku informatora będą pracować w systemie zmianowym przez 7 dni w tygodniu, w godz. 10.00 – 22.00 (po 6 godzin dziennie). Czas trwania projektu: 29.06 – 30.09.2007 r. Miejsce realizacji projektu: Warszawa.
Wynagrodzenie wynosić będzie 80,00 zł brutto za dyżur 6-godzinny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z dokumentami potwierdzającymi znajomość języka do  pani Magdaleny Krucz na adres e-mail: Magdalena.krucz@pot.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca br .
Prosimy o wpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. , Dz. Ust. nr 133 poz. 833„

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

Do góry