en
en
Kontakt

Praca biurowa - weryfikacja zaktualizowanych wpisów

Polska Organizacja Turystyczna, zajmująca się promocją polskiej turystyki w kraju i zagranicą, poszukuje w trybie pilnym pracownika biurowego do aktualizacji Internetowego Systemu Informacji Turystycznej.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie

Zakres zadań:

  • weryfikacja zaktualizowanych wpisów w bazie ISIT na portalu *.travel

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe lub w trakcie studiów;
  • znajomość systemu operacyjnego Windows XP na poziomie średnim;
  • znajomość systemu CMS – Joomla na poziomie podstawowym;
  • umiejętność pozyskiwania informacji za pomocą Internetu;
  •  wiedza geograficzno-turystyczna na poziomie średnio-zaawansowanym terenu Polski.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • Pracę na umowę zlecenie przez okres 2 tygodni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

piotr.kasprzyk@pot.gov.pl  lub osobiście w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie, przy ulicy Chałubińskiego 8, w terminie do dnia 29.11.2010 r. do godziny 10.00

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie zakwalifikowane CV zostaną zniszczone.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 zpóź. zm.)".

Do góry