en
en

Polskie stoisko najlepsze na targach ITB w Berlinie

Polska Organizacja Turystyczna zdobyła I miejsce w kategorii „Europa” za najlepsze stoisko targowe podczas prezentacji na największych w Europie Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2007, które odbyły się w dniach 6-11 marca br. w Berlinie...
Polska Organizacja Turystyczna zdobyła I miejsce w kategorii „Europa” za najlepsze stoisko targowe podczas prezentacji na największych w Europie Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2007, które odbyły się w dniach 6-11 marca br. w Berlinie.
Na przestrzeni ponad 1 500 metrów kwadratowych swoją ofertę turystyczną prezentowało prawie 100 wystawców, a wśród nich wszystkie polskie regiony, biura podróży oraz gestorzy bazy noclegowej i atrakcji turystycznych. Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyło się stoisko województwa zachodniopomorskiego – partnera tegorocznej prezentacji Polski w Berlinie. Występy zespołów wokalnych, tanecznych, animacje sportowe, kulturowe i teatralne oraz prezentacja kuchni regionalnych były dodatkowym magnesem przyciągającym gości odwiedzających stoisko.
Podczas tegorocznych targów po raz pierwszy zorganizowano seminarium poświęcone organizacji konferencji i kongresów w Polsce. Udział w niej wzięli m.in. dyrektor Departamentu Promocji POT pani Katarzyna Sobierajska oraz przedstawiciele niemieckiej branży turystycznej.
Do góry