en
en

„POLAND Destination Next!” - pierwszy w Indiach Roadshow

Roadshow odbędzie się w grudniu br. w dwóch, największych i kluczowych dla turystyki wyjazdowej miastach subkontynentu indyjskiego tj: w New Delhi oraz w Mumbaju.

 Roadshow odbędzie się w dwóch, największych i kluczowych dla turystyki wyjazdowej miastach subkontynentu indyjskiego tj: w New Delhi oraz w Mumbaju. Oba spotkania polskiej i indyjskiej branży turystycznej  zorganizowane będą  w formie warsztatów. Przewidujemy, że w każdym spotkaniu weźmie udział ok. 50 przedstawicieli indyjskiej branży turystycznej.

Warsztaty odbędą się wg następującego harmonogramu:

3 grudnia

Przylot uczestników Roadshow do New Delhi

4 grudnia

10.00-16.00, hotel Le Meridien,

Powitanie uczestników warsztatów

Prezentacja Polski jako destynacji turystycznej

Prezentacje polskich biur podróży

Rozmowy handlowe z indyjską branżą turystyczną

Wspólny lunch

5 grudnia

Wylot do Mumbaju

6 grudnia 

10.00-16.00, hotel Taj Lands End

Harmonogram j.w.

7 grudnia

Wylot do Polski


Udział w Roadshow jest bezpłatny. Polska Organizacja Turystyczna pokrywa koszty wynajmu sali, usługi cateringowej oraz  wypożyczenia sprzętu technicznego.


W gestii polskich uczestników Roadshow leży zapewnienie  transportu, pokrycie kosztów zakwaterowania, a także przygotowanie prezentacji multimedialnej przybliżającej swój profil działalności.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w niniejszym przedsięwzięciu  proszeni są o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej do 31 października na adres poczty mailowej: emilia.kubik@pot.gov.pl bądź przesłanie faksem na nr: 22 536 70 53

W przypadku pytań proszę o kontakt z pracownikiem Departamentu Promocji, Panią Emilią Kubik, tel: 22 536 70 54


Do góry