en
en

PO TARGACH ITF SLOVAKIATOUR W BRATYSŁAWIE KRAJEM PARTNERSKIM ITF SLOVAKIATOUR 2008 W BRATYSŁAWIE BYŁA POLSKA

W dniach 17-20 stycznia 2008 roku Polska Organizacja Turystyczna była organizatorem Polskiego Stoiska Narodowego na Targach ITF Slovakia Tour w Bratysławie. Na powierzchni 72m2 swoją ofertę turystyczną zaprezentowali przedstawiciele województwa podkarpackiego i mazowieckiego. Polskie stoisko było wyposażone w scenę na której zaprezentowało się Trio Smoczyńskich ( koncert muzyki jazzowej ) i ,,Marianna Jara ” ( koncert muzyki folkowej).

W dniach 17-20 stycznia 2008 roku Polska Organizacja Turystyczna była organizatorem Polskiego Stoiska Narodowego na Targach ITF Slovakiatour w Bratysławie. Na powierzchni 72m2 swoją ofertę turystyczną zaprezentowali przedstawiciele województwa podkarpackiego i mazowieckiego. Polskie stoisko było wyposażone w scenę na której zaprezentowało się Trio Smoczyńskich
( koncert muzyki jazzowej ) i ,,Marianna Jara ” ( koncert muzyki folkowej).

W dniu 17.01 08 zorganizowano konferencję prasową pt. ,,Polska - Kraj partnerski targów ITF Slovakiatour 2008” ”.  Uczestników konferencji powitał Prezes POT Pan Rafał Szmytke, natomiast prezentacji atrakcji turystycznych Polski dokonała Dyrektor Departamentu Promocji POT Pani Katarzyna Sobierajska. W trakcie konferencji zaprezentowało się również  województwo podkarpackie i mazowieckie.

Polskie stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Największym zainteresowanie cieszyły się regiony Warmii i Mazur, wybrzeża M .Bałtyckiego oraz regiony przygraniczne. Targi ITF Slovakiatour są najważniejszymi targami turystycznymi na Słowacji i należą do wielce prestiżowych imprez targowych tego rodzaju w Europie. W latach kolejnych warto kontynuować na nich obecność POT.

 

Do góry