en
en
Kontakt

Ogłoszenie o pracy dla eksperta - doradcy ds. przygotowania i realizacji kampanii promocyjnych na rynkach zagranicznych

Miejsce pracy:

Warszawa
Region: Mazowieckie

Zakres zadań:

  • Monitoring nad spójnością i poprawnością realizacji kampanii promocyjnych w ramach projektu „Promujemy Polskę Razem” 6.3 PO IG , komponent A-kampania wizerunkowa na rynkach zagranicznych oraz kampanie wizerunkowo-produktowa 2011-2012;
  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej dotyczącej planowanego przedsięwzięcia (rejs żaglowca-PR organizacja eventów, Program Ambasadorów, wypłynięcie i wpłynięcie Polska), w tym udział w opracowywaniu SIWZ i przedmiotu zamówienia;
  • Monitoring nad pracami kreatywnymi przy wyborze wykonawcy jak też uzgadnianie warunków współpracy z podmiotami zagranicznymi –władzami miast/portów;
  • Koordynacja wszystkich elementów związanych z projektem „ Kampania promocyjna na rynkach zagranicznych”;
  • Udział w charakterze eksperta w Komisjach przetargowych powołanych do wyboru wykonawcy zamówień opracowania i realizacji projektu.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, psychologia, zarządzanie);
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności;
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych;
  • Doświadczenie w budowaniu programów partnerskich dla realizacji zadań;
  • Doświadczenie w budowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu zaplanowanych strategii marketingowych;
  • Zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i doskonała organizacja pracy;
  • Komunikatywność;
  • Znajomość MS Office;

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego, na adres:

Alicja.Grabowska@pot.gov.pl do dnia 11.11.2009 r.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie zakwalifikowane CV zostaną zniszczone.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Do góry