en
en

Moskwa: Zaproszenie na warsztaty do Kaliningradu

POIT w Moskwie zaprasza do udziału w tradycyjnym workshopie, organizowanym już po raz piąty przez władze turystyczne regionu kaliningradzkiego. Workshop odbędzie się w kaliningradzkim hotelu Baltica w dniach 14 - 16 września 2007 roku.

POIT w Moskwie zaprasza do udziału w tradycyjnym workshopie, organizowanym już po raz piąty przez władze turystyczne regionu kaliningradzkiego. Workshop odbędzie się w kaliningradzkim hotelu Baltica w dniach 14 - 16 września 2007 roku.

Do udziału zaproszono biura podróży obwodu kaliningradzkiego. Swój udział potwierdziły również firmy litewskie, łotewskie i węgierskie. Tradycyjnie dominować będą uczestnicy z Polski. Kwietniowe targi JANTUR w Kaliningradzie po raz kolejny potwierdziły ogromne zainteresowanie Polską jako kierunkiem wyjazdów turystycznych. To, w połączeniu z bardzo pozytywną oceną warsztatów przez uczestników poprzednich edycji, sprawia że jest to bardzo ciekawa pozycja na liście zagranicznych warsztatów dla branży turystycznej.

Kaliningrad ma znaczenie ponadregionalne, generuje przyjazdy do Polski turystów z całej Federacji Rosyjskiej. Niestety ruch turystyczny w tym mieście aktualnie przeżywa kłopoty. Stali mieszkańcy od 1 czerwca stracili przywilej bezpłatnego otrzymywania wizy, w tym samym czasie władze Federacji Rosyjskiej zmieniły warunki przyznawania licencji na działalność touroperatorską. Jest to jednak "okres przejściowy", istniejący do czasu pojawienia się perspektywy związanej z wizą z Schengen. Dlatego też, z powodu ogromnego potencjału dla rynku turystycznego, zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych rosyjskich partnerów nowymi pozycjami oferty wyjazdowej do Polski. Szczególnie namawiamy do łączenia oferty wyjazdowej z partnerami z Czech, Węgier, Austrii, a także przedstawiania polskiej bazy turystycznej jako idealnego miejsca dla tranzytu na zachód.

Wypełnione zgłoszenie, które znajduje się tutaj, prosimy wysłać na adres: asierakowski@visitpoland.ru

Ważne informacje:

  • Udział w workshopie jest bezpłatny
  • Uczestnicy pokrywają koszt pobytu (hotel ***, dwie doby, koktajl, lunch, kolacja) - ok. 100$/os. (2600rbl)
  • Z powodu opłat za wizy oraz niezbędnego przygotowania zaproszeń prosimy o zgłoszenia do 20 sierpnia
  • Dla uniknięcia kłopotów z wizami, sugerujemy kontakt z biurem Intourist w Warszawie
  • Więcej informacji:

asierakowski@visitpoland.ru
Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Moskwie
+7 495 5106210 fax 5106211

Do góry