en
en

Mixer biznesowy 9 września 2008

Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” serdecznie zaprasza na doroczny MIXER BIZNESOWY , który mieć będzie miejsce w dniu 9 września (wtorek) w godzinach 12:00 – 15:00 w Jachrance k. Warszawy w nowo otwieranym Centrum Konferencyjnym Hotelu WINDSOR PALACE.

Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” serdecznie zaprasza na doroczny MIXER BIZNESOWY , który mieć będzie miejsce w dniu 9 września (wtorek) w godzinach 12:00 – 15:00 w Jachrance k. Warszawy w nowo otwieranym Centrum Konferencyjnym Hotelu WINDSOR PALACE.

Dla zainteresowanych oferujemy transport autokarowy z/do Warszawy.

Program ramowy:

- Godz. 10.30 podstawienie autokaru pod Salę Kongresową Pałacu Kultury i Nauki, ul. Emilii Plater;
- Godz. 11.00 odjazd do Jachranki;
- Godz. 12.00 Rozpoczęcie spotkania, powitanie przez Gospodarzy – dyrekcję sieci Hotele Korona;
- Godz. 12.15 Przedstawienie Gości ze środowisk potencjalnych zleceniodawców konferencji i eventów firmowych, także Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich;
- Godz. 12.30 Otwarta debata nad najważniejszymi sprawami branży konferencyjno-kongresowej w Polsce, w tym: Jak wykorzystać 10-lecie Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” dla rozwoju branży konferencyjnej w Polsce? Patrz: załączony tekst „Jubileusz 10-lecia SKKP”;
- Następnie: networking – poznawanie się, budowanie osobistych relacji i wymiana wizytówek;
- Zwiedzanie obiektu oferującego 37 sal konferencyjnych;
- Poczęstunek sponsorowany przez Hotel WINDSOR PALACE;
- Godz. 15.30 – 16.00 odjazd autokaru do Warszawy;

Nasze zaproszenie kierujemy do członków Stowarzyszenia oraz przedstawicieli środowisk z którymi współdziałamy: zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, Polskiej Organizacji Turystycznej i Regionalnych Organizacji Turystycznych, miejskich Convention Bureaus, Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, izb hotelarskich i biur podróży, mediów, a także Koleżanek i Kolegów dotąd niezrzeszonych – słowem: wszystkich zainteresowanych branżą MICE.

Prosimy o dokonywanie potwierdzeń na załączonym formularzu zgłoszenia.

Zgodnie z tradycją naszych spotkań, wszyscy wnosimy symboliczną odpłatność: 30 zł - członkowie SKKP, inne osoby z branży 50 zł, transport autokarowy: 25 zł/os. Goście honorowi oczywiście zwolnieni z odpłatności. Członków SKKP prosimy o zapraszanie potencjalnych partnerów biznesowych (zleceniodawców konferencji/eventów), co zostanie przez nas uhonorowane! (w tej sprawie prosimy o kontakt z Biurem SKKP).

Mikser biznesowy 2008 objęty jest patronatem medialnym MICE Poland i TTG.

Na uczestników spotkania czekają dodatkowe atrakcje:
• Zwolnienie z wpisowego i 50% opłaty członkowskiej w Stowarzyszeniu „Konferencje i Kongresy w Polsce” na okres roku dla 1 nowej osoby fizycznej i 1 nowej firmy, które złożą deklarację członkowską podczas miksera (deklaracja do pobrania: www.skkp.org.pl)
• Losowanie jednego bezpłatnego uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji nt. Jakości w Usługach na Rzecz Biznesu, Kraków, 23.10.2008 r.
• Voucher o wartości 1000 PLN za reklamę w Katalogu „KONFERENCJE W POLSCE” na rok 2009 lub stoisko w ramach X Targów Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych CEE BTF+Adrenalina, 19-20.11.2007 (więcej www.meetingspoland.pl)
• spodziewane inne propozycje... o które wszystkich Was prosimy!

Wiecej informacji na www.skkp.org.pl


Karta zgłoszenia

Do góry