en
en

MICE Workshop w Rotterdamie

27 maja do Rotterdamu przyjadą przedstawiciele holenderskej branży turystycznej, specjalizującej się w turystyce biznesowej. Będą m.innymi biura podrozy zajmujace sie imprezami typu incentive, organizatorow kongresow i tzw.travel managerow z wielkich korporacji i firm.
27 maja do Rotterdamu przyjadą przedstawiciele holenderskej branży turystycznej, specjalizującej się w turystyce biznesowej. Będą m.innymi biura podrozy zajmujace sie imprezami typu incentive, organizatorow kongresow i
tzw.travel managerow z wielkich korporacji i firm. Oczywiscie nie zabraknie też POT-u.

Workshop odbędzie się na statku w Rotterdamie. Został zorganizowany przez narodowe przedstawicielstwa turystyczne w Holandii, zrzeszone w tutejszym ANTOR. Warsztaty są skierowane do przedstwicieli holenderskiej branzy turystycznej, specjalizujacych się segmencie MICE-turystyka biznesowa.
Zaproszenia do wzięcia udalu w workshopie rozesłano do do prawie 3000 adresatów, reprezentujacych m.innymi biura podrozy zajmujace sie imprezami typu incentive, organizatorow kongresow i tzw.travel managerow z wielkich korporacji i firm. Dotychczas swój udzial juz potwierdziło prawie stu reprezentantów różnych firm, ale organizatorzy mają nadzieję, że zainteresowanych znajdzie się więcej.
W warsztatach, jako gospodarze, wezmą udział reprezentanci 15 narodowych biur turystycznych, pod egida dyrektora Ośrodka POT, jako przewodniczacego ANTOR.
Wszystkich chętnych przedstawicieli branży wciąż serdecznie zapraszamy!
 
Do góry