en
en

Kraków atrakcyjny dla Holendrów

270x136_44krakow.jpg

Holenderski oddział biura podróży TUI włączył w tym roku ofertę Krakowa do swojego katalogu. Dla naszego miasta to okazja, by wzmocnić swoją pozycję w kraju tulipanów, którego mieszkańcy słyną z zamiłowania do podróży. Dzisiaj do Krakowa z wizytą studyjną przyjeżdża grupa Holendrów – agenci i stali klienci biura, przedstawiciele mediów oraz innych opiniotwórczych środowisk. Goście spędzą w naszym mieście cały dzień, otrzymają voucherym.in. na zwiedzanie Podziemi Rynku Głównego oraz Fabryki Oskara Schindlera. Do Amsterdamu odlecą późnym wieczorem.

44krakowHolenderski oddział biura podróży TUI włączył w tym roku ofertę Krakowa do swojego katalogu. Dla naszego miasta to okazja, by wzmocnić swoją pozycję w kraju tulipanów, którego mieszkańcy słyną z zamiłowania do podróży. Dzisiaj do Krakowa z wizytą studyjną przyjeżdża grupa Holendrów – agenci i stali klienci biura, przedstawiciele mediów oraz innych opiniotwórczych środowisk. Goście spędzą w naszym mieście cały dzień, otrzymają voucherym.in. na zwiedzanie Podziemi Rynku Głównego oraz Fabryki Oskara Schindlera. Do Amsterdamu odlecą późnym wieczorem.

Jednodniowy wyjazd szkoleniowy dla holenderskich gości współorganizuje Wydział Promocji i Turystyki UMK, a także Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie. Oprócz wsparcia logistycznego zapewnia gościom z Holandii szereg atrakcji, z których mogą skorzystać podczas krótkiego pobytu w mieście. Uczestnicy otrzymają vouchery upoważniające ich do zwiedzenia kościoła Mariackiego, Podziemi Rynku oraz Fabryki Oskara Schindlera. Na pamiątkę wizyty w Krakowie w okresie Bożego Narodzenia każdy otrzyma również tradycyjny symbol świąteczny – ręcznie malowane bombki pochodzące z jednej ze znanych krakowskich wytwórni tych ozdób.

Źródło: Urząd Miasta Krakowa

Do góry