en
en

Krajowa Giełda Turystyczna

Polska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na Krajową Giełdę Turystyczną, która odbędzie się14 maja br. Warszawie, w salach konferencyjnych OXFORD TOWER przy ul. Chałubińskiego 8.

Giełda odbędzie się z udziałem przedstawicieli biur podróży zajmujących się turystyką przyjazdową oraz gestorów bazy noclegowej z całej Polski. Głównym celem giełdy jest stworzenie warunków do nawiązania kontaktów handlowych pomiędzy obiema stronami z możliwością zawarcia umów handlowych i negocjacją cen na 2008 rok. Przewidujemy, że w giełdzie weźmie udział po ok. 70 – 80 przedstawicieli z każdej ze stron.


Giełda zostanie zorganizowana w formie typowego warsztatu, bez wyznaczania limitu rozmów. Biura podróży występować będą w roli „kupujących”, gestorzy bazy w roli „sprzedających”. Strona sprzedająca otrzyma do swojej dyspozycji stolik do przeprowadzenia rozmów. Po zakończeniu giełdy zapraszamy państwa do udziału w wieczorze integracyjnym, który będzie miał miejsce w restauracji Folk Gospoda.


Program giełdy przedstawia się następująco:

 

14 maja 2007 r.

Godz. 09.00               rozpoczęcie II Krajowej Giełdy Turystycznej

                                   Rozmowy przy stolikach

Godz. 13.00               obiad

Godz. 14.00               wznowienie giełdy

Godz.  18.00              zakończenie giełdy

Godz.  20.00              Wieczór integracyjny w rest. FOLK GOSPODA

                                   ul. Waliców 13 ( róg Grzybowskiej ) w Warszawie

                                   ( dojazd i powrót we własnym zakresie )


Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie zapraszamy do wypełnienia załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłania go faksem lub mailem , najpóźniej do dnia 9 maja br. Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu p. Magdalena Krucz , tel +22 536 70 44 , fax: +44 536 70 53, email: magdalena.krucz@pot.gov.pl Jednocześnie uprzejmie prosimy, aby hotele biorące udział w giełdzie miały przygotowane cenniki na 2008 rok.


Do góry