en
en

Konkurs o Nagrodę Przyjaznego Brzegu – zgłoszenia do końca roku

270x136_LOGO_NPB_2016.jpg

Pod patronatami Ministra Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej przebiega XIII edycja Konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze wspólnie z Polskim Związkiem Żeglarskim. Termin zgłaszania kandydatów upływa 31 grudnia.

LOGO NPB 2016Pod patronatami Ministra Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej przebiega XIII edycja Konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze wspólnie z Polskim Związkiem Żeglarskim. Termin zgłaszania kandydatów upływa 31 grudnia.

Do konkursu przystępują przede wszystkim mariny, przystanie jachtowe i stanice kajakowe, nawet te działające tylko jeden sezon, przedsięwzięcia związane z zagospodarowaniem i oznakowaniem szlaków wodnych, a także inicjatywy w tym wydawnicze, koncentrujące się na promocji polskich szlaków wodnych. Zgłaszane mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Kluby, organizacje, firmy, instytucje państwowe i samorządowe i inne. Wieloletnia tradycja Konkursu dowodzi, iż w Polsce jest wiele nadbrzeży, miejsc i inicjatyw, które dzięki zaangażowaniu pasjonatów, inwestorów jak i dzięki wizjonerskim gospodarzom polskich gmin, wsi i miast, przeżywa swój renesans, stanowiąc obowiązkowe pozycje na mapach turystycznych, polskich szlaków wodnych. Organizatorzy liczą na szeroki udział w konkursie.

Więcej informacji: TUTAJ

Do góry