en
en

Katalog „MeetingsPoland.pl” 2009

Katalog obiektów i usług konferencyjnych "MeetingsPoland.pl" to informacja o miejscach konferencyjnych, eventowych i targowych


Katalog obiektów i usług konferencyjnych "MeetingsPoland.pl" to narzędzie pracy dla planisty konferencji i kongresów. Wiosną 2009 roku ukazało się 11. wydanie tej dorocznej publikacji obejmującej wersję książkową, wyszukiwarkę internetową , płytę CD i składaną mapę.


Unikatowym atutem publikacji jest to, że opisy podawane są w wersji czterojęzycznej polsko – angielsko – niemiecko – rosyjskiej, stąd też dystrybucja obejmuje zarówno odbiorców w Polsce jak i za granicą.


Katalog tworzony jest z myślą o Zleceniodawcach konferencji z firm, banków, urzędów, instytutów naukowych i stowarzyszeń i izb profesjonalnych. 

 W wydaniu 2009 rozszerzono listy TOP 10 „Dziesięć Naj” o ranking firm i programów eventowych. Oprócz nich rankingi obejmują: obiekty incentive, wellness-spa, obiekty największe i na spotkania kameralne, w zabytkach, akademickie oraz miejsca polecane pod względem kulinarnym. Obecność danego obiektu lub firmy na jednej z list oznacza, że odpowiadają one wysokim branżowym standardom i są doświadczonym partnerem przy organizacji konferencji, kongresu, szkolenia, spotkania biznesowego lub eventu.

 

W katalogu ciekawą formę zastosowano, aby zaprezentować miejsca romantyczne i SPA. Każdego, kto chcialby odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować swoje cialo i umysł, wyjechać na romantyczny weekend we dwoje zainteresuje mapa z kiludziesięcioma obiektami wellness-spa-harmony. Mapa jest kontunuacją albumu „Harmonia Ducha i Ciala” oraz integralną częscią portalu www.harmonyhotels.pl.

 

Najważniejsze dane z katalogu „MeetingsPoland.pl” dostępne są poprzez internetową wyszukiwarkę obiektów i usług konferencyjnych www.meetingspoland.pl/searcher. Przyjazny system wyszukiwania pozwala precyzyjnie wyszukać obiekt wg wskazanych kryteriów, a także wysłać zapytanie o dostępność w wybranym terminie.

 

Przez 11 lat w katalogu "MeetingsPoland.pl" zaprezentowało się blisko 550 hoteli i centrów konferencyjnych oraz ponad 200 firm wspierających organizację spotkań biznesowych. Zakres prezentacji wykroczył poza granice Polski, prezentowały się hotele i miejscowości z Austrii, Niemiec, Litwy, Czech, Słowacji, Włoch oraz Tunezji. Łącznie dociera do około 30.000 odbiorców w Polsce i krajach generujących przyjazdy do Polski.

Patronat nad katalogiem objęła Polska Organizacja Turystyczna Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polska Izba Firm Szkoleniowych. Partnerami katalogu są Brill AV Media oraz Bystra Vision.

 

Więcej informacji odnośnie zgłoszenia reklamy lub zakupu katalogu można uzyskać u wydawcy: „Meetings Management” tel. 22 810 86 89, 813 70 75, e-mail: katalog@meetingspoland.pl


Do góry