en
en

Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland Gdańsk&Pomorskie Region 2016

270x136_iNcomingpoland.png

25 października odbędzie się trzecia już edycja spotkań biznesowych dedykowanych branży turystycznej - INcoming Poland Gdańsk& Pomorskie Region 2016. Na wtorek, 25 października organizatorzy zapraszają na całodzienne warsztaty B2B, podczas których będzie okazja do rozmów bezpośrednich i kontaktów biznesowych między przedstawicielami zagranicznych tour operatorów i pomorskiej branży turystycznej.

iNcomingpoland25 października odbędzie się trzecia już edycja spotkań biznesowych dedykowanych branży turystycznej - INcoming Poland Gdańsk& Pomorskie Region 2016. Na wtorek, 25 października organizatorzy zapraszają na całodzienne warsztaty B2B, podczas których będzie okazja do rozmów bezpośrednich i kontaktów biznesowych między przedstawicielami zagranicznych tour operatorów i pomorskiej branży turystycznej.

INcoming Poland Gdańsk& Pomorskie Region to spotkanie B2B oferujące możliwość kontaktu pomorskiej branży turystycznej z zagranicznymi tour operatorami i organizatorami podróży. Założeniem Organizatorów Incoming jest stworzenie formuły spotkania, która umożliwi nie tylko efektywne rozmowy stolikowe lecz przeze wszystkim nada impuls do nawiązania trwałych relacji i partnerstw biznesowych. Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region to przede wszystkim profesjonalny workshop w formule B2B podczas którego goście będą mieli okazje do bezpośrednich rozmów z tour operatorami i organizatorami usług z rynków priorytetowych dla Gdańska i Pomorskiego.

Do udziału w spotkaniu Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła firmy z Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czech, Rosji, Izraela oraz Chin.

Więcej informacji o tym czym jest INcoming, oraz rejestracja na wydarzenie pod tym adresem http://bit.ly/IncomingPoland

Uwaga: spotkanie ma charakter zamknięty, warunkiem udziału w spotkaniu jest rejestracja internetowa oraz pomyślny proces rekrutacji uwzględniający optymalny dobór partnerów

Do góry