en
en

Już w grudniu wznowienie "Przewodnika hotelowego dla gości dwu- i czteronożnych"

W grudniu 2009 roku ukaże się w Niemczech szóste wydanie przewodnika hotelowego pt. "Hotelführer für Zwei- und Vierbeiner” (w tłumaczeniu „Przewodnik hotelowy dla gości dwu- i czteronożnych”). Jest to przewodnik niestandardowy, bo dotyczy wyłącznie takich hoteli, w których w szczególnie przyjazny sposób przyjmowane są zwierzaki towarzyszące podróżnym. Jak pisze wydawca ”nie chodzi o hotele w których zwierzęta są tolerowane, lecz wyłącznie o takie, w których stwarza się im szczególnie przyjazne warunki”.

Wydawnictwo Edition Janka przesłało do Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Berlinie propozycję wprowadzenia do przewodnika informacji o odpowiednich hotelach w Polsce. Ponieważ podstawowy wpis do przewodnika jest bezpłatny, namawiamy właścicieli hoteli i pensjonatów spełniających powyższe warunki do zapoznania się z ofertą wydawcy.

W załączeniu przesyłamy krótką ulotkę w wersji angielskiej i niemieckiej. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydawcy www.tierfreundliche-hotels.de

Z uwagi na krótki termin nadsyłania zgłoszeń (do 23.10.2009) prosimy zainteresowane hotele i pensjonaty o podejmowanie bezpośredniego kontaktu z Panią Kerstin Schindel-Arnhold. Będziemy jednak wdzięczni za powiadomienie Ośrodka w przypadku dokonania wpisu.

Do góry