en
en

Jak przygotować się do organizacji imprez firmowych?

W dniach 26-27 sierpnia 2009 roku Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” organizuje 11 edycję Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów"

W dniach 26-27 sierpnia 2009 roku Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” organizuje 11 edycję Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów" . Szkolenie dla zawodowych organizatorów imprez oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swych kompetencji w zakresie przygotowywania i realizacji ciekawych programów motywacyjnych i integracyjnych odbędzi się w unikatowym miejscu – podziemnych salach Kopalni Soli Wieliczka i w Krakowie.

 

Tegoroczne wykłady i warsztaty poświęcone są sposobom wykorzystania atrakcji wielkich miast, w tym ofert życia kulturalnego, dla wzbogacania kongresów, konferencji i innych spotkań. Szkolenie skupi się na przedstawieniu metod budowania konkurencyjnych ofert przyjazdów do Polski i skutecznego pozyskiwania grup biznesowych. Wskażemy jak instytucje kultury mogą zarobić na organizacji eventów i spotkań biznesowych. Oprócz wiedzy teoretycznej, zapewniony będzie praktyczny udział we wzorcowych zajęciach takich jak gry miejskie.

 

Szczegóły na stronie  www.meetingspoland.pl.

akademia

 

 

 

Do góry