en
en

Gdańsk i Kraków na targach CONFEX

W dniach 23-25 lutego 2010 Gdańsk Convention Bureau i Kraków Convention Bureau promowały swoje miasta i regiony podczas targów turystyki biznesowej CONFEX w Londynie. Targi CONFEX są organizowane od ponad 20 lat i są największymi targami z dziedziny turystyki biznesowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii. 

Confex_GdanskW dniach 23-25 lutego 2010 Gdańsk Convention Bureau i Kraków Convention Bureau promowały swoje miasta i regiony podczas targów turystyki biznesowej CONFEX w Londynie. Targi CONFEX są organizowane od ponad 20 lat i są największymi targami z dziedziny turystyki biznesowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii.   Adresatami CONFEXu są: profesjonalni organizatorzy kongresów, obiekty konferencyjne, miejskie i narodowe organizacje turystyczne, przewoźnicy, hotelarze, organizatorzy imprez motywacyjnych.

W tym roku na targach wystawiało się ponad 3.600 firm z branży turystyki biznesowej z 60 krajów, a odwiedziło je 14.359 osób, o ponad 2 % więcej niż w roku ubiegłym. Targom CONFEX towarzyszyły również liczne seminaria i konferencje, w których przedstawiciele Gdańska i Krakowa brali aktywny udział.

Do góry