en
en

Europejscy liderzy przemysłu spotkań w Krakowie

Tegoroczna edycja ECLF odbyła się w Krakowie w dniach 9-11.10.2009r. Była to wyjątkowa okazja na promocję Polski wśród europejskich liderów przemysłu spotkań.

 

eclfTegoroczna edycja ECLF odbyła się w Krakowie w dniach 9-11.10.2009r. Była to wyjątkowa okazja na promocję Polski wśród europejskich liderów przemysłu spotkań.

Stowarzyszenie MPI organizuje, co roku dwie międzynarodowe konferencje dla swoich wszystkich członków w Europie. Jednym z nich jest European Meetings and Events Conference (EMEC), która odbywa się otwartej formule i gości kilkaset osób (członków MPI i innych przedstawicieli branży). Drugim europejskim wydarzeniem firmowanym przez MPI jest 3-dniowe spotkanie przedstawicieli zarządów europejskich oddziałów MPI, czyli European Chapter Leaders Forum.

Tegoroczna edycja ECLF odbyła się w Krakowie w dniach 9-11.10.2009r. Była to wyjątkowa okazja na promocję Polski wśród europejskich liderów przemysłu spotkań. Siła oddziaływania tego grona, wśród pozostałych członków MPI w ich krajach jest bardzo duża, o czym świadczy to, że wraz z Krakowem i MPI Poland Club ubiegało się o tą konferencję 56 innych miejsc z całej Europy! Ich obecność to gwarancja, że pozytywne doświadczenia, jakie ich tutaj spotkają, będą wiarygodnie przekazane tysiącom członków MPI w Europie. Obecność relacji z tej konferencji w magazynie członkowskim MPI pt. „ONE+”, docierającym do blisko 30 000 członków MPI, nadaje promocji Polski i Krakowa poprzez tą konferencję wymiar globalny.

Konferencja ECLF jest jednym z  narzędzi edukacyjno-szkoleniowych, które są przygotowywane i dostępne dla członków zarządów oddziałów MPI z całej Europy. Co ważne osoby te sprawują te funkcje społecznie. Celem spotkania w Krakowie jest umożliwienie zdobycia wiedzy, która pomoże w prowadzeniu oddziałów. Hasło tej edycji konferencji to „Jak przewodzić w zmieniającym się świecie” (Learning to Lead in a Changing World). Na tej konferencji uczestnicy wymieniają swoje doświadczenia, oceniają osiągnięcia w prowadzeniu krajowych oddziałów MPI. Jest to również niepowtarzalna okazja do bezpośredniego poznania miejsca, w którym odbywa się konferencja, pod kątem wzbogacenia przez nich wiedzy zawodowej i wykorzystania jej w przyszłości.

W ofercie złożonej przez MPI Poland Club docenione zostało przede wszystkim grupowe działanie członków MPI z Polski w tym m.in. takich firm jak Meeting Designers, DMC Poland oraz MAESTRO Meetings and Incentives. Konferencja ECLF 2009, dzięki ścisłej współpracy i wsparciu hotelu Radisson BLU, Kraków Convention Bureau, Convention Bureau of Poland odbędzie się w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry