en
en

European SITE Networking and Educational Programme ESNEP 2007 Warsaw

VI konferencja European SITE Networking and Educational Programme ESNEP 2007 Warsaw odbędzie się w dniach 5 – 8 maja 2007 r. w Warszawie. Polska Organizacja Turystyczna serecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji. Rolę głównego koordynatora spotkania ESNEP 2007 pełni Convention Bureau of Poland, przy współpracy Miasta Stołecznego Warszawy.
SITE (Society of Incentive and Travel Executives) jest stowarzyszeniem, które zrzesza organizatorów, ekspertów i zleceniodawców incentive travel. Członkami SITE są osoby pracujące dla największych, renomowanych PCO i incentive houses, działające w imieniu i na rzecz tysięcy stowarzyszeń oraz korporacji międzynarodowych. Convention Bureau of Poland od kilku lat prowadziło kampanię na rzecz zorganizowania kolejnej dorocznej konferencji edukacyjnej ESNEP w Polsce. Jest to ogromna szansa dla naszego kraju na promocję wśród profesjonalistów z całego świata działających aktywnie na rynku incentive travel.
Według szacunków w oparciu o wyniki z poprzednich lat, organizacja takiego przedsięwzięcia w Polsce przynieść może wzrost przyjazdów od 20% do 40 % w dziedzinie incentive. W spotkaniu ESNEP w Warszawie weźmie udział ok. 250-300 osób z całego świata, co umożliwi przedstawicielom z Polski nawiązanie nowych kontaktów.
Rolę głównego koordynatora spotkania ESNEP 2007 spełnia Convention Bureau of Poland, przy współpracy Miasta Stołecznego Warszawy. Sponsorami tego przedsięwzięcia są: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, Mazurkas Travel, PLL LOT, HOLIDAY Inn Warszawa Józefów i Karczma KLEPISKO Nieporęt.
Konferencja odbywać się będzie wyłącznie w języku angielskim.


Do pobrania: szczegółowy program całego przedsięwzięcia oraz karta zgłoszenia 
Do góry