en
en

Bieg Piastów w gronie najlepszych

Karkonosze, Dolny Śląsk oraz Bieg Piastów, który dołączył do światowej rodziny biegów narciarskich Word Loppet były promowane na jednym z najważniejszych biegów narciarskich na świecie - Gatineau Loppet.

13-15 lutego odbyła się w Gatineau Park, położonym w kanadyjskiej prowincji Quebec, trzydziesta pierwsza edycja jednego z najważniejszych biegów narciarskich na świecie - Gatineau Loppet.

 

Impreza ta była znakomitą okazją do promocji polskiego Biegu Piastów, który niedawno dołączył do światowej rodziny biegów narciarskich Word Loppet, a także okazją do promocji aktywnej turystyki w Polsce oraz Karkonoszy i Dolnego Śląska jako miejsca realizacji takiej turystyki.

 

Podczas Gatineau Loppet, Polska, Bieg Piastów, Karkonosze oraz Dolny Śląsk były promowane na specjalnym stoisku, przygotowanym przez Ambasadę RP w Ottawie oraz Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Nowym Jorku.

 

Udział w tym prestiżowym biegu narciarskim jest konkretną ofertą dla amatorów narciarstwa biegowego, którzy zbierają punkty w ramach Worldloppet i mogą wziąć udział w Biegu Piastów imprezie o podobnym charakterze co Gatineau Loppet.

 

 

 Do góry