en
en

Austria - targi w Graz

W lutym odbyły się po raz kolejny targi w Graz, w czasie których 200 wystawców z 15 krajów prezentowało swoje oferty dla ponad 12 tysięcy zwiedzających.
Targi obejmowały swoim profilem trzy wystawy tematyczne. Prezentacja ofert urlopowych w ramach targów „Ferien” połączona była z ofertami dla seniorów w ramach „Vital” i ofertami dla nowożeńców „Hochzeit Messe”. 
 
Do udziału w targach zostali zaproszeni najwięksi touroperatorzy ze Styrii: Gruber-, Gegg- i Ziegler- Reisen oraz reprezentacje Narodowych Organizacji Turystycznych.
 
Zwiedzający mogli znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych Polski na polskim stanowisku przygotowanym przez Ośrodek POT w Wiedniu. Polski punkt informacyjnym był także wsparciem działań Konsula Honorowego RP w Styrii dr Gerolda Ortnera w ramach podejmowanych wspólnie inicjatyw zarówno w turystyce jak i gospodarce.
Styria od kilku już lat przoduje w Austrii we współpracy gospodarczej z Polską. Umowy o współpracy podpisane z siedmioma polskimi województwami przynoszą coraz więcej korzyści zarówno w sferze gospodarczej jak i kulturalnej i turystycznej.
Do góry