Rób zdjęcia, promuj z nami Polskę !

09/12/2016

winter break with yout childrenPOT jako pierwsza w Polsce organizacja rozpoczęła współpracę z międzynarodową społecznością FOAP, która pracuje już dla takich marek jak Hyatt, Mariott, Volvo.a także Visit Sweden i Visit Norway. Unikalna kampania crowdsourcingowa obejmuje cały świat i angażuje społeczność FOAP, która liczy około 1,3 mln osób. Jest to sposób na budowanie obecności Polski w mediach społecznościowych i pozyskiwanie user-generated-content w postaci zdjęć (prawo do 100 zdjęć miesięcznie) przy nieograniczonej liczbie tematycznych misji fotograficznych. Kampania gwarantuje stałą obecność w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Twitter) dzięki postom sponsorowanym promującym misje i daje wartościowy content na żądanie w określonym czasie.

To już  kolejna misja kampanii realizowanej wspólnie z FOAP. Tym razem, po świątecznych klimatach, zimowych pejzażach czekamy na zdjęcia w kampanii „Citybreak w Polsce”.

Co zrobić, by wziąć udział w akcji? Należy wejsć na nasz profil na platformie FOAP https://www.foap.com/polandtravel/ lub znaleźć nas w aplikacji mobilnej FOAP dla systemu android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foap.android lub iOS https://itunes.apple.com/app/foap-sell-your-photos/id521142420 odnaleźć aktywną misję i opublikować swoje zdjęcia.

Na najlepsze zdjęcie czeka nagroda - 100$.