Polecane

Forum POT-ROT-LOT: Nowe plany i działania promujące Polskę

14/11/2017

pot ossa finalDoroczne Forum Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych, w którym brali także dyrektorzy Zagranicznych Ośrodków POT stało się okazją do wymiany uwag, spostrzeżeń, a także nowych pomysłów związanych z promocją Polski i rozwojem branży turystycznej. Konferencję otworzyli Dariusz Rogowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także dr Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

V Forum POT-ROT-LOT

09/11/2017

forumOd 13 do 14 listopada, Polska Organizacja Turystyczna już po raz piąty organizuje Forum Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych z udziałem Dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawicieli miast. Coroczne spotkanie odbędzie się w hotelu OSSA Congress&SPA w Ossie.

Polska Organizacja Turystyczna stawia na Internet

03/11/2017

ZAMKI NAD DUNAJCEM1W 2018 roku Polska Organizacja Turystyczna będzie wdrażała innowacyjne projekty w Internecie służące promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Jest to część nowej strategii promocji Polski z wykorzystaniem nowych mediów i kultury cyfrowej.

Polska ponownie otrzymała najważniejszą nagrodę turystyczną roku!

27/10/2017

Lonely Planet SliderPrestiżowy przewodnik turystyczny Lonely Planet ogłosił informację, na którą czekały rzesze podróżników na całym świecie – gdzie wybrać się na wakacje w 2018 r.