Patronat medialny Narodowego Portalu Turystycznego

Patronat medialny Narodowego Portalu Turystycznego, prowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną, przyznawany jest wydarzeniom i przedsięwzięciom odbywającym się w Polsce (których adresatami są turyści) o charakterze turystycznym, kulturalnym, sportowym i obywatelskim, spełniające warunki Regulaminu.

Patronatem medialnym Narodowego Portalu Turystycznego mogą zostać objęte wydarzenia i przedsięwzięcia przyczyniające się do tworzenia i wzmacniania wizerunku Polski jako kraju atrakcyjnego i gościnnego dla turystów, posiadającego konkurencyjne produkty turystyczne wysokiej jakości, promujące walory i atrakcje turystyczne destynacji, w których się odbywają.

Patronat Narodowego Portalu Turystycznego zostaje przyznany na podstawie rozpatrzenia prawidłowo wypełnionego wniosku. Wniosek można wypełnić w formularzu na stronie www.polska.travel lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wysłać pocztą tradycyjną lub złożyć w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej, przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem obejmowania Patronatem medialnym przez Narodowy Portal Turystyczny wydarzeń i przedsięwzięć w Polsce, których adresatami są turyści.

 Do pobrania:

Regulamin Patronatu Medialnego + wniosek

Lista udzielonych patronatów: TUTAJ