Aktualności dot. Działania 6.4 PO IG

III edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2016

25/04/2016

logo dni otwarte

Polska Organizacja Turystyczna jako instytucja zaangażowana w systemie Funduszy Europejskich wspólnie z Ministerstwem Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w III edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą w dniach 12-15 maja br. na terenie całej Polski.

Konkurs „Europa to My”

15/06/2015

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju organizuje konkurs „Europa to My”. Głównym celem konkursu jest pokazanie jak Fundusze Europejskie poprawiły nasze otoczenie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015

02/03/2015

logo dni otwarte

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

Podsumowanie konkursu „Innowacja Plus”

13/11/2014

Jaką rolę w powodzeniu i komercjalizacji projektów B+R odgrywa promocja? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji, która odbędzie się 19 listopada 2014 r. w warszawskim Mercure Grand Hotel.

Konkurs fotograficzny w ramach wspólnych działań promocyjnych Projektu „Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”

01/08/2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów żeglarstwa i nie tylko do udziału w konkursie fotograficznym w ramach projektu "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego".

foto konkurs baner

Konkurs na promocję projektów z dziedziny B+R, dofinansowanych z PO IG

28/07/2014

Ministerstwo  Infrastruktury  i Rozwoju ogłosiło konkurs „Innowacja plus” –
na  najlepszą  promocję  projektów  B+R,  które  uzyskały  dofinansowanie z
Programu Innowacyjna Gospodarka.

Otwarcie projektu "Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu – kolebki państwowości i chrześcijaństwa w Polsce"

30/04/2014

W dniu 30 kwietnia br. zapraszamy na uroczyste otwarcie Bramy Poznania Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego.

Dni Otwarte projektów w ramach kampanii promocyjnej 10-lecia Polski w UE

25/04/2014

MIR - Banner 750x100

Polska Organizacja Turystyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii promocyjnej 10-lecia przystąpienia do Unii Europejskiej prowadzonej wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju serdecznie zaprasza na „Dni Otwarte” projektów z Działania 6.4 PO IG, których realizację zawdzięczamy dofinansowaniu ze środków funduszy europejskich.